خودوری شاهین

شرایط فروش ۳ محصول جدید سایپا

مجید باقری قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اعلام کرده است که طبق وعده قبلی و به‌ دنبال پیگیری و استقبال مشتریان، سه‌ محصول جدید، همزمان با طرح پیش فروش محصولات عرضه خواهد شد. برای نخستین‌بار پیش‌فروش خودرو شاهین، محصول جدید گروه خودروسازی سایپا از امروز (یکشنبه ۱۸ خرداد) آغاز می‌شود. به جز خودروی شاهین، دو محصول جدید دیگر سایپا یعنی ساینا S و کوییک S نیز برای نخستین‌ بار در این طرح عرضه خواهند شد.

قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا می‌گوید که در امور فروش و خدمات پس از فروش، از مجموع ۹ محصولی که در طرح پیش‌فروش جدید گروه خودروسازی سایپا عرضه خواهند شد، سه خودرو جدید قرار دارد.

باقری زمان تحویل خودرو شاهین را دی‌ماه ۹۹ اعلام کرد و افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌ گرفته، طرح پیش‌فروش، مطابق با برنامه تولید سایپا خواهد بود و همه محصولات، در موعد مقرر و تعیین شده به مشتریان تحویل می‌شود.

وی اظهار داشت: پیش‌فروش ۹ محصول گروه خودروسازی سایپا روز یکشنبه ۱۸ خردادماه پس از پایان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده از ساعت ۱۴ در وب‌سایت اینترنتی فروش سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.com آغاز خواهد شد.

سایپا جدول زمانبندی و مبالغ پیش پرداخت را نیز تا پیش از آغاز فرآیند ثبت نام اعلام خواهد کرد.

شرایط فروش ۳ محصول جدید سایپا
مطلب قبل
شرایط فروش رانا پلاس
مطلب بعد

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های لازم علامت گذاری شده اند *