خودرو كاركرده اقساطي

خرید اقساطی خودرو دست‌دوم تنها با ۱ تماس (گارانتی + دریافت وام)

خرید خودرو دست‌دوم به دلیل مزایایی همچون قیمت پایین‌تر نسبت به نمونه‌های صفرکیلومتر و نیز گذراندن مراحل افت قیمت، متقاضیان بسیاری دارد، به‌طوری‌که بر اساس عرف بازار قیمت خودروهای دست‌دوم ۱۰ تا ۱۵ درصد کمتر از قیمت خودرو صفرکیلومتر از همان نوع بوده و در صورت فروش مجدد، کاهش قیمت نخواهند داشت.

به گزارش ایسنا، بنا به گزارش اقتصادي متاسفانه در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت خودرو و کاهش توان مالی مردم، از رونق این بازار کاسته شده است، به‌طوری‌که اگر تا سال گذشته باقیمت کنونی پراید امکان خرید دنا، تندر ۹۰، پژو ۲۰۷ و … وجود داشت، اما امسال با همان مبلغ، تنها می‌توان پراید خریداری کرد.

در این حال و برای برون‌رفت از شرایط فعلی، طرح‌هایی که باعث تسهیل شرایط خریدوفروش خودرو در کشور شده و به تامین مالی خرید خودرو دست‌دوم کمک کند، رونق را به بازار برمی‌گرداند. حال سوال اینجاست که در حال حاضر چه طرح‌هایی برای خرید خودرو دست‌دوم به‌صورت اقساط وجود دارد؟ فرایند خرید خودرو دست‌دوم به‌صورت اقساطی چگونه است؟

خرید خودرو دست‌دوم، اقساطی، کارشناسی شده، با گارانتی

در حال حاضر طرح‌های خرید خودرو اقساطی که توسط خودروسازان بزرگ کشور همچون ایران‌خودرو و سایپا ارائه می‌شود، تنها محدود به فروش خودروهای صفرکیلومتر بوده و هیچ طرحی برای خرید اقساطی خودرو دست‌دوم در کشور وجود ندارد.

در این شرایط و در راستای تسهیل خرید خودرو دست‌دوم و پاسخ به نیاز طیف گسترده‌ای از هم‌وطنان، شرکت ميعاد خودرو، يكي از نمایشگاه هاي آنلاین خریدوفروش خودرو در کشور، اقدام به ارائه طرح اعطای کمک مالی برای خرید اقساطی خودرو دست‌دوم کرده است.

در این طرح که برای خرید خودروهای دست‌دوم داخلی و وارداتي تولید سال ۱٣٨٥ به بعد ارائه شده است، متقاضیان می‌توانند ۵۰ درصد مبلغ خرید خودرو را وام دریافت کرده و در اقساط ٢ تا ٢٤ ماه بازپرداخت کنند. برای این منظور کافی است خودروی مدنظر خود را در تماس با همكاران ما ثبت كنيد يا با جستجو در بازار خودروهاي كاركرده خودتان خودرو مد نظرتان را بيابيد و كارشناسي ان را به ما بسپاريد.

مزایای خرید اقساطی خودرو از نمایشگاه ميعاد خودرو عبارت است از:

· خرید خودرو دست‌دوم کارشناسی شده و مطمئن: در طرح خرید اقساطی خودروهای خارجی دست‌دوم، خودرو پیش از خرید توسط کارشناس تخصصی بازرسی شده است. در حقیقت تمامی خودروهای موجود در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده ميعاد خودرو مراحل کارشناسی ۲۰۹ نقطه‌ای فنی، بدنه و آپشن را پشت سر گذاشته‌اند و دارای گزارش کامل کارشناسی خودرو هستند.

· خرید خودرو دست‌دوم با گارانتی: اگر در بازه زمانی ۷ روز پس از خرید اقساطی خودرو دست‌دوم، ایرادی در خودرو نمایان شد که با مندرجات گزارش کارشناسی شده متفاوت بود، ميعاد خودرو خسارت رنگ خوردگی بدنه و یا هزینه تعمیر خودرو را طبق مفاد ضمانت‌نامه پرداخت خواهد کرد.

· دریافت خدمات حقوقی و عقد قولنامه محضری: شركت ميعاد خودرو با حضور مشاور حقوقی اقدام به نوشتن قولنامه رسمی می‌کند که همه شرایط خودرو اعم از فنی و بدنه در قولنامه ثبت می‌شود. در این صورت اگر بعد از خرید مشخص شود که خودرو دارای ایراداتی بوده است، خریدار قادر به شکایت در مراجع قانونی بوده و در صورت تایید ایرادات خودرو توسط دادگستری، فروشنده موظف به پرداخت جریمه به خریدار خودرو خواهد بود.

· عدم مواجهه با دلالان: یکی از مزایای مهم خرید خودرو دست‌دوم از نمایشگاه ميعاد خودرو عدم روبرو شدن با دلالان است که همواره قصد دارند بیشترین سود را نصیب خود کنند. شما در نمایشگاه ميعاد خودورو ،خودرو را به قیمت و بی‌واسطه می‌خرید.

· دریافت مشاوره تخصصی خرید خودرو: از دیگر مزایای خرید خودرو خارجی دست‌دوم از ميعاد خودرو اختصاص یک مشاور برای دریافت راهنمایی کامل در خصوص خرید خودرو است. این مشاور به‌تمامی سوالات و ابهامات شما در خصوص خرید خودرو پاسخ خواهد داد و شما را در انتخاب بهترین گزینه منطبق با بودجه و شرایط شما یاری خواهد رساند.

برای ثبت سفارش خريد با ما تماس بگيريد.

پیش فروش خودرو
مراحل فروش فوق العاده خودرو تا پایان سال ۹۹
مطلب قبل
خودرو كاركرده اقساطي
مطلب بعد
 1. مهدی میرزایی میگوید

  سلام

  1. مهدی میرزایی میگوید

   سلام
   بفرماييد

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های لازم علامت گذاری شده اند *